top of page
Zoeken
  • Foto van schrijversaskiaszepansky

Cohousing Papiermoleken Bierbeek zoekt laatste bewoners!


We zijn een klein samen-huis project met 8 units op de grens van Leuven en Bierbeek. Wat ons bindt is de wens om fijn samen te leven tussen buren en de zorg voor de natuur op ons domein. We streven naar een diverse mix van bewoners (koppel, gezin, alleenstaand, jong en oud) en zijn op zoek naar een gezin met kinderen om onze groep te vervolledigen.

De bouwplannen en vergunning liggen klaar en voor de zomer van 2022 hopen we de eerste stenen te kunnen leggen!


Er is nog één wooneenheid (125m² bruto woonoppervlakte) te koop.


Heb jij interesse om bij onze groep te komen? Bekijk deze website grondig of schrijf je meteen in voor onze infodag op zondag 30 januari 2022 om 9u30.


2.177 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Dinsdag 20 september starten de vijverwerken weer. Deze fase omvat het overscheppen van slib van de ene kant naar de andere kant van de vijver. Zo kan het slib uitdrogen en er opnieuw water in de vijv

bottom of page